Казки та притчі

Казка “Чарівний птах”

В одному чудовому лісі, де кожного ранку сходило щасливе сонце, жив їжачок, на душі якого було хмарно… Він був дуже дивним і несхожим на інших, в нього не було голочок і це його дуже засмучувало, адже він не міг себе захистити. Всі з нього насміхались, ображали і це робило йому дуже боляче. Спочатку він вирішив покинути цей ліс, але зрозумів, що не зможе жити без нього. Йому нічого не залишалось, як просто змиритись із своєю долею і жити далі, просто жити… І він жив. Терпів все, що посилала йому доля. Мовчки, доки ніхто не бачить, плакав і просив вищі сили про краще життя.

Та одного дня в лісі з’явився незвичайний птах, але він був тяжко поранений і не міг літати. Їжачок вирішив допомогти йому. Доглядати за птахом було неважко, але страшенно приємно, адже він був комусь потрібний. До того часу, коли птах знову зміг літати, їжачок і птах стали найкращими друзями. І за весь цей час їжачок навіть не згадував про свої турботи і проблеми. Птах став для нього дуже важливим і таким рідним… він уже не міг уявити свого життя без нового друга. Цей птах подарував йому крила та віру в себе. Їжачок зрозумів, що життя чудове. І не треба застрягати на проблемах, треба рухатися далі, щоб не сталося.

Завдяки птахові їжачок повернувся до життя. І хоч в нього так і не виросли голки, про які він так мріяв, їжачок щасливий, він живе і радіє кожній хвилині. Продовжуючи мріяти, він вірить, що все в житті можливо, якщо дуже цього захотіти….

Залишити відповідь