Сторінка учня

Кинути палити – легко і просто!

Успіху може домогтися будь-який бажаючий, навіть той, хто не володіє величезним запасом волі. Процедура безболісна і вимагає лише бажання розлучитися з нехорошою звичкою із першого кроку. У чому причина невдач мільйонів, що намагаються позбутися шкідливої звички? Які зовнішні та внутрішні фактори є перешкодою в розставанні з самої безглуздої дурістю людства, а які, навпаки, допомагають? Яким чином уникнути гострих кутів і підводних каменів у процесі відвикання від цигарки? Як без цигарки переступити бар’єр: “Якщо не закурю – помру”? Про все читайте в книзі „ КИНУТИ ПАЛИТИ – немає нічого простішого”. У Вас немає волі до боротьби? Не біда. Робота написана саме для тих, хто відчуває її брак. Перед Вами не наукова стаття, де обчислюється кількість шкідливих смол у сигареті і т.д. Вас чекає описаний з відомою часткою гумору процес відвикання від цигарки. Читати буде весело і легко, а між рядків знайдете величезний заряд позитивної енергії, якою Ален Карр щедро ділиться з Вами, і велика кількість ексклюзивних порад. Все це прийде до Вас і допоможе стати сильними в боротьбі зі своїми недоліками. Тим більше, процедура “Прощай сигарета!” здасться Вам простою, безболісною та доступною.

Так і є насправді! Ален Карр називає це промиванням мізків. Ми налаштовані на те, що без цигарки дуже погано буде. Проте нічого поганого не відбувається, навпаки, стає все краще, впевненіше, веселіше, сильніше. Одного разу над собою я провів наступний експеримент. Моя мати тримає корову, і приблизно раз у два місяці доводилося пасти громадську череду. Заняття надзвичайно виснажливе, час тягнеться жахливо повільно. За день викурюєте до двох пачок цигарок. Здавалося б час для розставання самий невідповідний. Але в черговий раз я взяв з собою не дві пачки, а тільки дві цигарки, які й викурив з ранку, практично одну за одною. Справа була на болоті, магазинів-кіосків немає, корів залишити неможливо навіть на кілька хвилин. Так я залишився без цигарок на цілий день. Думаєте: жахливо мучився? Нічого подібного! Навіть майже не згадував про них…

Щорічно від хвороб, пов’язаних з палінням помирає 4,9 – 5 мільйонів людей. Компоненти тютюнового диму прискорюють процеси старіння не тільки внутрішніх органів, але й шкіри. Шкіра стає в’ялою, про голлівудську усмішку доведеться забути. Жінка з запаленою цигаркою в чуттєвих губах може спокусити чоловіка, на вихідні. Потім обранець неодмінно звертає увагу на недоліки, а вони ростуть разом зі стажем курців. Більшість людей без особливих зусиль кидають палити, коли у них виявляється злоякісна пухлина, інфаркт міокарда і т.д. Вони природно і просто виявляються від звички, коли нікотин починає руйнувати організм, коли доводиться вибирати цигарка або життя. Чи не краще трохи поборотися із самим собою і зробити це раніше.

О! Це велике задоволення відчувати, як ти вирвався з нікотинових кайданів і повертаєшся до життя. На сьогоднішній день найстрашніший ворог людства не війни, епідемії, наркотики, а ПАЛІННЯ. Щорічно від хвороб, пов’язаних з палінням помирає 4,9 – 5 мільйонів людей. Ален Карр запрошує радіти, розлучившись з цигаркою. І дійсно: приводів для радості предостатньо: кинути палити – це самий серйозний вчинок у Вашому житті. Відтепер воно кардинально зміниться в кращу сторону.

Відкладіть всі самі термінові справи. У перші дні краще ледарювати: читання цікавих книг, комп’ютер, телевізор, Я, наприклад, черпав силу з перегляду бойовиків – переважно вітчизняних і французьких. (Надихає, коли герой мужньо бореться з поганими хлопцями і рятує не цілий світ, як у американців, а конкретну особу жіночої статі. Вона ж і служить нагородою героєві.) Простий спосіб кинути палити.

Ще один висновок, зроблений пізніше. Перший день ніщо не повинно Вас турбувати. А потім, ритм життя має бути звичайний. Так легше забути про звичку, якщо нічого не змінювати під свій подвиг. Інакше Ви будете запевняти себе, що принесли величезну жертву, і тим самим нагадувати про звичку, яку краще забути якомога швидше. Важливо не перестаратися у виборі сприятливого часу для позбавлення від нікотинової залежності.

Залишити відповідь