Школа Лідерів

Історія успіху людини

Історія Вольфганга Амадея Моцарта:

З трьох років Вольфганг був присутній на уроках музики для старшої сестри і дуже рано проявив інтерес до музики. В чотири роки він уже навчився грати на клавірі, а в п’ять уже почав писати музику.

Джеффрі Колвін, автор книги «Переоцінений  талант», пише, що Моцарт став великим, тому що дуже багато займався. Його батько давав йому щоденні уроки музики з раннього віку, після цього він їздив по Європі і давав вистави перед знаттю. У 14 років він написав свою першу оперу, але вона не мала успіху.

Коли Моцарта найняв правитель Зальцбурга, йому було 17 років, 14 з яких він жив і дихав музикою. Моцарт працював музикантом повний робочий день, поки був підлітком, і на той час, як він досяг успіху, йому було 25. А після 30 років він написав свої найвідоміші твори.

Моцарт був чудовим музикантом і неймовірним композитором, але став він таким завдяки наполегливій роботі протягом багатьох років. Тепер стало відомо, як багато він працював і скільки часу вклав в своє ремесло, але він не був народжений з цим чудовим даром.

Впевнена, що і у вас є здібності або приховані таланти, які треба розвивати.

Залишити відповідь