Сторінка учня

Хобі та віра у власні сили

Гарним прикладом людини, яка вірила в те, що робить є Стів Джобс. 

Сті́вен Пол Джобс — американський підприємець і винахідник.  Був засновником, директором корпорації Apple, яка створила перший у світі персональний комп’ютер та відомі нам сучасні смартфони iPhone. Декілька цікавих фактів про нього:

  1. Джобс захоплювався радіотехнікою з самого дитинства. Коли Стіву було всього 12 років, йому не вистачало деяких деталей і він, не довго думаючи, зателефонував одному з творців відомої тоді технологічної компанії Hewlett-Packard (HP) і попросив про допомогу: «Мене звуть Стів Джобс, і я хотів би знати, чи є у Вас запасні частини, які я міг би використовувати для збирання лічильника частоти». Вільям Хьюлетт (директор компанії) був настільки здивований, що не просто дав деталі хлопчикові, але і запросив його попрацювати влітку в компанії.
  2. В юні роки покинув університет і ходив лише на ті заняття, які були йому цікаві. «Мені доводилося спати на підлозі у друзів, збирати й здавати порожні пляшки з під коли по 5 центів, щоб купити трохи їжі. Кожен недільний ранок я пішки проходив багато кілометрів до храму кришнаїтів, адже там міг нормально поїсти. Ті часи були прекрасні» – слова з промови Стівена.
  3. Стів Джобс є в Книзі рекордів Гіннеса. І не завдяки величезним доходам, або продажу свого творіння. А, як директор з найменшою зарплатнею. За документами, вона становила всього 1 долар на рік.
  4. Завдяки наполегливості Стів Джобс став одним з наймолодших мільйонерів в історії. Все завдяки Apple II, який був представлений, коли Стіву було всього 25 років.

Стів Джобс – чудовий приклад того, як людина може поєднати власне хобі та віру у власні сили – головне любити те, що робиш. Пропоную вам також краще пізнати себе, та подумати про те, що ви любите робити насправді!

коментарі 2

Залишити відповідь