Психологія

Десять уроків життя від Альберта Ейнштейна

1. Людина, яка ніколи не помилялася, ніколи не пробувала зробити що-небудь нове

Більшість людей не пробує робити нічого нового через страх невдачі. Але цього не треба боятися. Найчастіше людина, яка зазнала поразки, дізнається про те, як перемагати більше, ніж той, до кого успіх приходить відразу.

2. Освіта – це те, що залишається після того, коли забуваєте все, чому вчили в школі

Через 30 років ви абсолютно точно забудете все, що вам доводилося вивчати в школі. Запам’ятається тільки те, чого ви навчилися самі.

3. У своїй уяві я вільний малювати як художник. Уява важливіша за знання. Знання обмежені. Уява охоплює весь світ

Коли розумієш наскільки далеко людство просунулося з печерних часів, сила уяви відчувається в повному масштабі. Те, що ми маємо зараз, досягнуто за допомогою уяви наших прадідів. Те, що у нас буде в майбутньому, буде побудовано за допомогою нашої уяви.

4. Секрет творчості полягає в умінні приховувати джерела свого натхнення

Унікальність вашої творчості часто залежить від того, наскільки добре ви вмієте ховати свої джерела. Вас можуть надихати інші великі люди, але якщо ви в положенні, коли на вас дивиться весь світ, ваші ідеї повинні виглядати унікальними.

5. Цінність людини повинна визначатися тим, що вона дає, а не тим, що вона може добитися. Намагайтеся стати не успішною, а цінною людиною

Якщо подивитися на всесвітньо відомих людей, то можна побачити, що кожен з них щось дав цьому світові. Потрібно давати, щоб мати можливість брати. Коли вашою метою стане збільшення цінностей у світі, ви підійметеся на наступний рівень життя.

6. Є два способи жити: ви можете жити так, як ніби чудес не буває і ви можете жити так, як ніби все в цьому світі є дивом

Якщо жити, ніби нічого в цьому світі не є дивом, то ви зможете робити все, що захочете і у вас не буде перешкод. Якщо ж жити так, ніби все є дивом, то ви зможете насолоджуватися навіть самими невеликими проявами краси в цьому світі. Якщо жити одночасно двома способами, то ваше життя буде щасливим і продуктивним.

7. Коли я вивчаю себе і свій спосіб думати, я приходжу до висновку, що дар уяви і фантазії означав для мене більше, ніж будь-які здібності до абстрактного мислення

Мрії про все, чого б ви могли добитися в житті, – це важливий елемент позитивного життя. Дозвольте вашій уяві вільно блукати і створювати світ, в якому ви б хотіли жити.

8. Щоб стати бездоганним членом стада овець, потрібно в першу чергу бути вівцею

Якщо ви хочете стати успішним підприємцем, потрібно починати займатися бізнесом прямо зараз. Хотіти почати, але боятися наслідків, ні до чого не приведе. Це справедливо і в інших сферах життя: щоб вигравати, перш за все потрібно грати.

9. Спочатку потрібно вивчити правила гри. А потім, потрібно почати грати краще за всіх

Вивчіть правила і грайте краще за всіх. Просто, як і все геніальне.

10. Дуже важливо не переставати задавати питання. Цікавість не випадково дано людині

Розумні люди завжди ставлять запитання. Запитуйте себе та інших людей, щоб знайти рішення. Це дозволить вам дізнаватися нове і аналізувати власне зростання.

Джерело: http://slova-pro-holovne.com/

 

Залишити відповідь