Батькам

10 речей, які дівчаткам потрібно почути від своєї мами

Протягом життя в наших доньок будуть з’являтися ситуації, в яких вони будуть себе невпевнено почувати під впливом культури середовища, в якому вони знаходяться. Час від часу нагадуйте їй ці 10 речей і так підтримуйте свою дівчинку.

  1. Ти гарна.

Коли світ обертається до доньки не найкращою своєю стророною, їй потрібно почути від мами, яка вона гарна. Наводьте приклади її краси і не тільки пов’язані з зовнішністю. Скажіть їй, що вона гарна, тому що добра до інших або не боїться протистояти тиску однолітків. Так ви підсилюєте її впевненість продовжувати займатись тим, що вона любить.

  1. Ти самодостатня.

Як часто ми боремся з почуттям, що недостатньо стрункі чи успішні? Не дозволяйте доньці потрапляти в ту саму пастку. Скажіть їй, що за гонитвою до покращень і самовдосконалення можна втратити вміння радіти життю. Нагадуйте їй, що любите її такою, як вона є.

  1. Ти така талановита.

Кожна дівчина має особливі таланти. Я яскраво пам’ятаю, як мої батьки підкреслювали мій талант до написання текстів. Їхня віра в мене і мій талант дозволили мені знайти в житті своє окликання і займатися професійно улюбленою справою.

  1. Ти гідна уваги.

Однією з найважливіших речей, яку слід сказати доньці, є те, що вона гідна вашого часу та уваги. Нагадуйте їй, яка вона важлива для вас, дивлячись їй у очі і тримаючи за руки. Це стане профілактикою для депресій у підлітковому віці

  1. Ти розумна.

Шкільні оцінки – це лише один із способів вимірювання інтелекту, і не найкращий до того ж. Хваліть за будь-які успіхи, як вирішила проблему, яке гарне питання поставила, яке в неї чудове почуття гумору. Завжди є за що похвалити, і ваша донька повинна чути похвалу. Нехай ваш голос дзвенить голосніше, ніж будь-який голос, який говорить їй, що вона тупа.

  1. Не тривожся.

Ваша дівчинка завжди знайде привід для хвилювання. Хвилюватися нормально але це не має бути постійним станом. Навчіть її кільком способам долати свою тривогу. Підготуйте її зараз, аби пізніше ви могли радіти її емоційній стабільності.

  1. Ти унікальна і в цьому твоя сила.

Скажіть їй, що вона завжди має бути собою і поступати відповідно до своїх цінностей. Такі дівчати живуть здоровішим і щасливішим життям.

  1. Плакати і відчувати емоції – це нормально.

Важливо тільки зазначити, що не емоції мють керувати її поведінкою, а вона ними. Під впливом емоцій можна наробити помилок і жаліти про це потім все життя. Навчіть її розуміти свої емоції і втримувати над ними контроль. Наведіть приклади зі свого життя, або зверніться до спеціаліста.

  1. Іди за своєю метою.

Не дозволяйте страхам чи ваганням стримувати доньку. Можливо, вона переживає, що подумають інші. Допоможіть їй зрозуміти, що те, що інші думають, не є важливим, і не варто стримувати її від спроб чогось нового. Незалежно від того, чи це створення відео для блогу в YouTube, чи бажання займатись боксом, хваліть і підтримуйте її бажання щось спробувати. Ваша дочка повинна почути, що ви за неї.

  1. Я люблю тебе.

Не чекайте, поки дитина сама це запитає. Показуйте свою любов і говоріть про свою любов до неїі. Я щодня кажу своїй доньці, що я її люблю. Іноді я перераховую речі, які мені в ній подобаються. В іншому випадку я просто її міцно тримаю в обіймах і кажу їй, що я її люблю. Незалежно від обставин, важливо, щоб ваша дочка без сумніву знала, що її люблять.

Джерело – osvitanova.com.ua

Залишити відповідь