Педагогам на замітку

Як долати втому від онлайн зустрічей

Онлайн зустрічі у Zoom, Skype, Facebook відео чаті та інших платформах стали новою нормою. Ми ведемо переговори, спілкуємося, навчаємося онлайн. Це особливо актуально зараз, але це не втратить актуальності й надалі. Як правильно розподілити свої онлайн активності, аби не втомитися і не вигоріти від них?

Кілька порад, що допоможуть подолати втому від віртуальних зустрічей:

1. Не поспішайте

Не варто негайно “стрибати” в порядок денний Zoom-зустрічі. Якщо ви є учасником, перед тим, як перейти на сеанс, знайдіть кілька хвилин, щоб глибоко подихати або ж навіть помедитувати. Налаштуйтеся у свій спосіб. Якщо ви є організатором, то теж можете допомогти налаштуватися іншим.

2. Переконайтеся, що вам комфортно

Переконайтесь, що ваші місце та одяг зручні. Це дозволить вам менше рухатися і більше зосереджуватися на зустрічі. Пам’ятайте, що цілком імовірно, що всі, хто долучений до дзвінка, можуть бачити вас, тож посприяйте їхньому гарному психологічному стану.

3. Прикрийте своє зображення на екрані

Для Zoom-дзвінків можете використати такий прийом: спробуйте прикрити своє зображення, наклеївши стікер або аркуш паперу над частиною екрану, де ви можете бачити своє обличчя. Це допоможе вам не відволікатися на власне лице чи переживати про те, як ви виглядаєте. Зрештою, це також посприяє вашій зосередженості та більшій залученості під час зустрічі.

4. Вимкніть усі сповіщення

Якщо ви здійснюєте довгі телефонні дзвінки, часом, можете собі дозволити виконувати їх назовні, отримавши трохи сонечка. Це дуже корисно для вашого комфорту та психічного здоров’я.

5. Виходьте на вулицю

Якщо ви здійснюєте довгі телефонні дзвінки, часом, можете собі дозволити виконувати їх назовні, отримавши трохи сонечка. Це дуже корисно для вашого комфорту та психічного здоров’я.

6. Пам’ятайте про камеру

Вам потрібно пам’ятати, що є камера, і кожен, ймовірно, може вас побачити. Це не тільки означає виглядати професійно, це також означає вимкнути камеру і мікрофон у потрібний момент. Забути цей маленький крок легко, але він дуже важливий… Якщо не хочете потрапити у незручну ситуацію.

За матеріалами: www.sourceg.net

Залишити відповідь