Школа Лідерів

“Я – це я!”

У цілому світі немає нікого такого самого, як Я. Є люди чимось схожі на мене, але немає нікого точнісінько такого самого, як Я.Є люди чимось схожі на мене, але немає нікого точнісінько такого самого, як Я. Тому все, що виходить від мене, – це моє, адже саме Я вибрала це.

Мені належить все, що є в мені: моє тіло; моя свідомість і всі мої думки і плани; мої очі та всі образи, які я можу бачити; мої почуття, якими б вони не були, – тривога і задоволення, напруження, любов, роздратування, радість; мої уста і всі слова, які вони можуть промовляти: правильні чи неправильні; мій голос, сильний чи тихий; всі мої дії, спрямовані на інших людей чи власне на мене. Мені належать всі мої фантазії, мої мрії, усі мої надії та побоювання. Мені належать усі мої перемоги й успіхи, усі мої невдачі та помилки. Все це належить мені. І тому Я можу дуже близько познайомитись із собою.

Я можу полюбити себе. І я можу зробити так, щоб усе в мені сприяло моїм інтересам. Я знаю, що дещо в мені непокоїть мене, і є в мені щось таке, чого Я не знаю. Але оскільки Я люблю себе, Я можу обережно і терпляче відкривати в собі джерела того, що турбує мене, дізнаватися все більше і більше цікавих речей про себе.

Все, що Я бачу і відчуваю, що Я говорю і що Я роблю, що думаю і почуваю за певний час, – це моє. І це дозволяє мені дізнатися, хто Я і де Я. Я можу відмовитись від того, що здається мені непосильним, і зберегти те, що здається корисним, а також відкрити щось нове у собі. Я можу бачити, слухати, відчувати, думати, говорити і діяти. Я маю все, щоб бути продуктивною, щоб бути позитивною, вносити сенс і гармонію у світ речей і людей навколо мене.

Я належу собі, тому Я можу будувати себе. Я маю все, щоб бути потрібною, цікавою іншим, щасливою людиною. Я – це Я, і це чудово!

Залишити відповідь