Батькам,  Педагогам на замітку

Страх брати на себе відповідальність в умовах війни

Більшість з нас не звикла приймати рішення і пливе по життю за течією, але зараз кожна наша дія це рішення, яке може стати доленосним.

Як собі допомогти в цьому.
1. Змиритися з тим, що ми ніколи не можемо знати наперед, що станеться. Наприклад, хтось шкодує, що не встиг виїхати з міста яке обстрілюють, і доводиться бути в бомбосховищі. А хтось встиг виїхати, але зламався на дорозі і застряг десь між містами, де немає укриттів. Ніхто не знає як краще в момент прийняття рішення.
2. Опирайтесь на свою інтуїцію. Вона в нас є і вона дуже сильна. Коли не знаєте як буде краще і передбачити це по певним ознакам не можна, то краще довіряйте собі і своїй інтуїції.
3. Кожна з нас зараз робить максимум з того на що здатна, похваліть себе за силу, за сміливість, за здатність в такий непростий час приймати рішення.
4. Пам’ятайте, що іноді те, що здавалося в нашому житті абсолютним пеклом приводило нас в результаті туди, де ви справді задоволені і щасливі
5. Коли немає на кого покластися, ви все одно не самі! Ви є у себе. Почніть покладатись на себе! Почніть довіряти собі! Почніть вірити в себе! Вірте в Господа нашого! Почніть вірити в те, що ваші рішення хороші і приведуть вас до спокійного щасливого життя! Ваш вибір це ваш вибір!
6. Припиніть боятись помилок. Ми всі живі люди, ми не ідеальні. Будьте справжніми, унікальними, цікавими. Ви маєте право на помилки!

Залишити відповідь