Батькам

Кризова допомога військовим та ветеранам

☎️ Лінія кризової допомоги та підтримки Українського ветеранського фонду при Мінветеранів. На неї можуть телефонувати ветерани, які в тому числі є чинними військовослужбовцями, члени їхніх родин — люди, які опинились у критичних ситуаціях і потребують кризової підтримки тут і зараз. Телефонувати можна щодня із 10:00 до 20:00 за номером +38 (067) 400 46 60 або ж одразу на сайті Фонду зі смартфона — https://veteranfund.com.ua/.

☎️ Гаряча Лінія Підтримки 080 033 20 29. Психологічна підтримка ветеранів, їхніх сімей та кожного, хто відчуває на собі вплив війни. Лінія безоплатна та працює 24/7. Вона буде помічною:

  • ветеранам, які адаптуються у цивільному житті;
  • родинам, що чекають найближчих із фронту;
  • усім, кому треба заспокоїтися під час обстрілів;
  • людям після окупації;
  • тим, хто повернувся з полону;
  • тим, хто чекає своїх близьких із фронту;
  • при втраті рідних, домівки, вимушеного переїзду;
  • усім українцям у складних переживаннях, коли емоції беруть гору.

Фахівці гарячої лінії — кваліфіковані психологи, які пройшли спеціальне навчання з кризової допомоги та підтримки, мають великий практичний досвід. Серед фахівців, які працюють на Лінії, є також ветеран-психолог, який допомагає за принципом “рівний рівному”.

☎️ Команда “Побратими” спеціалізується на психосоціальній адаптації ветеранів і має проєкт під назвою Veteran Hub, що є простором для ветеранів та громадських організацій, які працюють у сфері ветеранських справ. Лінія підтримки для близьких ветеранів і військовослужбовців є безкоштовною і конфіденційною. Вона доступна з усієї України щодня з 8:00 до 22:00 за номером телефону: 067 348 28 68.

☎️ Кризовий центр “Соціотерапія“. Тут працюють з різними наслідками психологічної травми, серед яких: нав’язливі страхи, тривога, фобії, хронічний стрес, відчуття постійної напруги та неможливості розслабитися; неможливість пережити горе втрати; депресивний стан, включаючи відчуття безнадійності, втрати сенсу, безсилля, безрадісності; емоційні проблеми, включаючи почуття провини, сорому, нав’язливе роздратування, немотивовану агресію; проблеми соціальної дезадаптації та інші наслідки травми через воєнні дії в Україні. Телефон: 096 274-59-54.

Залишити відповідь