Сторінка учня

Формула успіху

Я цілком упевнена в тому, що досягнення людиною бажаного цілком залежить від її активної життєвої позиції, намагання зробити все, що в її силах, задля того, щоб мрія стала реальністю. З огляду на це не можу не погодитися з думкою, що життєвий успіх цілком залежить від часто нелегкої роботи людини в напрямку його здійснення. Спробую аргументувати виправданість такого погляду, звернувшись передусім до того, що говорить із цього приводу найбільший знавець людини й життя – наш народ.

Аналізуючи фольклорну спадщину, можна виразно побачити, що для народного світогляду безперечним законом життя є пряма залежність між працьовитістю людини та її успішністю й, навпаки, між її неуспішністю й лінню. Гляньмо, наприклад, на приказки й прислів’я, де в афористичній формі відбилися ці уявлення: «Під лежачий камінь вода не тече», «Хто не працює – той не їсть», «Терпіння і труд усе перетруть»… Навіть на прикладі цього коротенького переліку можна побачити, що в народі живе чітке переконання в тому, що саме праця є запорукою досягнення бажаних результатів, успіху.

Ще одним доказом виправданості думки про те, що успішність цілком залежить від наполегливої роботи людини, може слугувати й сама логіка життя. Подивімося, хто найбільш успішний у цьому світі? Ті, хто чекають «манни небесної», чи ті, хто цю «манну» крупинка по крупинці збирають щоденною працею? Як на мене, то, безперечно, другі. Саме їм удається досягти так бажаного кожною людиною успіху й щастя в житті. Репрезентовані аргументи й приклади, звичайно, лише частка того, що я могла б запропонувати для доведення виправданості своєї позиції в питанні залежності успіху людини від її працьовитості. Утім, і наведеного достатньо для того, щоб з упевненістю зробити висновок: успіх людини – робота рук її самої.

Зверніть увагу:

  • Перемагає в цьому житті тільки той, хто переміг сам себе, той, хто переміг свій страх, свою лінь і свою невпевненість.
  • Єдина можливість наблизитись до мети – постійно рухатись до неї.
  • Навчіться бути щасливими з тим, що ви маєте, поки добиваєтесь того, чого хочете.
  • Пам’ятай, що життя – наче їзда на велосипеді: якщо тобі важко, – значить ти їдеш вгору.
  • Коли мені важко я собі завжди нагадую, що якщо я здамся, то краще точно не стане.

7 порад Стівена Кові для досягнення успіху в житті

1. Перше і найголовніше – дійте. Дійте. Планування – це важливо, та набагато важливіше діяти.

2. Будьте послідовними та методичними.

3. Будьте наполегливі.

4. Визначайте найважливіші задачі і вирішуйте їх, “не губіться”.

5. Не давайте піймати себе на імітацію діяльності.

6. Постійно розвивайтесь, вчіться новому, вдосконалюйте те, що вмієте.

7. І, найважливіше, знайдіть своє призначення в житті. Мету, місію, назвіть її як завгодно, але знайдіть і прагніть цього.

Цитати відомих

Секрет життєвого успіху: будь готовий до можливості до того, як вона виникне. (Бенджамін Дізраелі)

Захочеш – і будеш. В людині, затям, лежить невідгадана сила. (Олег Ольжич)

Якщо ви щось бажаєте зробити, робіть зараз! Завтра може не настати ніколи. (М. Лендон)

Єдиний спосіб розширити межі можливого – зробити крок в неможливе. (Артур Кларк)

Вже сьогодні робити те, про що інші думатимуть завтра. (Вінстон Черчіль)

Через двадцять років ви будете більш розчаровані тими речами, які ви не спробували зробити, ніж тими, які ви зробили. (Марк Твен)

Я цьго хочу. Значить це буде. (Генрі Форд)

Успіх залежить від самої людини, від її вміння, наполегливості, бажання досягати поставленої мети. Досягати успіху – це не спіймати «спіймати удачу за хвіст», це перш за все цілеспрямована, невтомна праця над собою і, що не менш важливо, віра в свої сили! Тож я бажаю, щоб Вам завжди вистачало бажання, віри й наполегливості на шляху до омріяного майбутнього!!!

Залишити відповідь